Nápověda pro bezplatnou inzerci

Do bezplatné části katalogu firem, podnikatelů a institucí Najisto.cz mohou být zařazeny pouze zápisy českých firem a institucí nebo českých zastoupení mezinárodních firem a institucí.

Finální podobu neplaceného firemního zápisu určují administrátoři katalogu Najisto.cz a vyhrazují si právo upravit jeho konečné znění a zařazení.

Rozsah prezentace závisí nyní zcela na Vás. Čím více informací nám dodáte, tím bohatší a pro zákazníky hodnotnější bude Vaše stránka v katalogu Najisto.cz

Pro zaslání doplňkových informací o společnosti neváhejte využít našeho mailu info@najisto.cz.

Nezapomeňte vždy uvést IČ Vaší společnosti, abychom mohli prezentaci identifikovat.

Vysvětlivky pro jednotlivé položky firemního zápisu:

 • Oficiální název firmy:

  Jedná se o název Vaší společnosti v té podobě, v jaké se vyskytuje v rejstříku Ministerstva financí. V případě, že si prezentaci pod tímto názvem nepřejete, vyplňte prosím název obecný, viz níže.

 • Obecný název firmy:

  Název, který zde vyplníte, bude tím, pod kterým se bude Vaše společnost v katalogu Najisto.cz prezentovat. Uvidíte ho jak v hlavičce vizitky, tak ve vyhledávání.

 • Adresa firmy:

  Zde vyplňujete adresu, kde Vás mohou zákazníci fyzicky navštívit. V případě, že se jedná pouze o výdejní místo č například P.O. Box, vyplňte tuto skutečnost do upřesnění adresy, viz níže.

 • Upřesnění adresy:

  Slouží k zápisu orientačních bodů v okolí nebo upřesnění adresy, které usnadní nalezení provozovny. Vhodné je např. uvést parto, číslo dveří nebo známou budovu v blízkosti.

 • Kontaktní údaje:

  Každá prezentace v katalogu Najisto.cz musí mít vyplněno alespoň jedno telefonní číslo. Ostatní kontakty jsou na Vašem uvážení. Čím více jich uvedete, tím užitečnější bude vizitka pro Vaše zákazníky. V případě, že chcete uvést více kontaktních informací, než umožňuje náš registrační formulář (kontaktní osoby, sociální sítě atd..) neváhejte nám je poslat mailem a my o ně Vaší prezentaci rozšíříme.

 • Stručný popis činnosti:

  Do tohoto pole uveďte stručné shrnutí portfolia Vašich služeb či nabízených produktů. Zákazník si tak udělá rychlý přehled o tom, co mu nabízíte. Délka tohoto popisu je omezena na 300 znaků.

 • Podrobný popis, informace o společnosti:

  Do tohoto místa můžete uvést jakékoli popisné informace o společnosti, které budou pro Vaše potenciální klienty užitečné, ať už se jedná o širší popis nabídky, historii firmy či například reference.

 • Zařazení do kategorie:

  Aby Vás zákazníci lépe našli, je třeba Vaší prezentaci zařadit v rámci jednotlivých kategorií naší databáze. V registračním formuláři si vyberte tu, která nejlépe odpovídá Vašemu zaměření. V případě, že si přejete firmu zařadit do více kategorií, prosím pošlete nám Vámi vybrané varianty společně s IČ firmy na mail.

Rozšířené možnosti bezplatné inzerce:

 • Pobočky:

  Pokud má firma či instituce více fyzických poboček, je možné všem vytvořit samostatné zápisy. Zápis pobočky musí mít s centrálou shodné IČ, ostatní údaje jsou variabilní. Pokud máte o tuto službu zájem, prosím pošlete nám potřebné podklady mailem.

 • Produkty:

  Pokud nám pošlete podkladové materiály, vytvoříme vám v rámci Vaší inzerce u nás zcela zdarma stránky s jednotlivými produkty Vaší společnosti. Pro každý produkt je potřeba zaslat fotografii, informační text, cenu a případný odkaz do Vašeho internetového obchodu. Tyto materiály prosím zasílejte společně s IČ na náš mail.

 • Multimediální obsah:

  V rámci bezplatné inzerce je nyní možné i vložení doplňkových materiálů, jako je logo společnosti. Dále je zde obrázková galerie, kam lze vkládat i virtuální prohlídky provozovny ve formátu Flash video či videoklipy z Youtube. Pokud máte zájem o tuto službu, pošlete nám prosím podklady společně s IČ na náš mail.