Výhody velké schránky a rozšiřování kapacity zdarma

Co je potřeba pro získání výhod velké schránky udělat?

Postačí v sekci navýšení schránky zadat své telefonní číslo a nechat si na něj zdarma poslat SMS. Kód, který obdržíte, poté zadejte do příslušného políčka a vše potvrďte.

Proč chceme ověření pomocí SMS? Jedná se pouze ověřovací mechanismus proti zneužití služby. Číslo poté nebude použito k žádným komerčním účelům a nikomu dalšímu ho nebudeme předávat. Telefonní číslo také můžete po dokončení aktivace ihned odebrat.

Aktivace je možná pouze z telefonních čísel s českou předvolbou.
V případě dotazů kontaktujte helpdesk (helpdesk@centrum.cz).

Jaké výhody získám?

  • 5GB schránku a 33 333 zpráv

    Víme, že dostatek místa pro vaše zprávy je jednou z nejdůležitějších věcí a tak jsme nafoukli volný prostor ve vašich schránkách o více než dvojnásobek! A protože většina uživatelů nevyužije schránku jen pro velké zprávy, ale hlavně pro mnoho menších zpráv, nabízíme možnost uložit až 33 333 zpráv - tedy více, než u schránky s neomezenou kapacitou u konkurence. 

  • 15 SMS zdarma

    Každý uživatel, který si schránku zvětší na 5GB, od nás automaticky dostane 15 SMS, které může zdarma poslat do všech mobilních sítí v ČR. Peněz není nikdy dost a proto i pro 15 SMS jistě užití najdete - a pokud obdržíte odpověď na vaši zprávu, obdržíte další volné SMS navíc!

  • SMTP bez starostí

    Používáte mail na cestách po České republice či na Slovensku ve vašem notebooku, tabletu nebo telefonu a nebaví vás neustále měnit server odchozí pošty podle toho, odkud se zrovna připojujete? Po aktivaci velké schránky už nemusíte, odchozí server budete používat pouze jeden a veškeré starosti kolem tak odpadnou.