Upozornění na nový email

Nechte se upozorňovat na nově příchozí poštu pomocí SMS přímo na váš mobilní telefon a už vám nikdy neunikne žádná důležitá zpráva. Poskytované upozornění nabízejí jednotliví mobilní operátoři zdarma.

 • T-mobile

  Více informací pro nastavení najdete na stránkách T-Mobile (externí odkaz). Pokud máte další dotazy, kontaktujte zákaznickou linku T-Mobile na čísle 4603.

 • O2

  1. 1. krok

   V nastavení Upozornění na mobil vyberte způsob, jakým se vám budou hlásit nově příchozí emaily v SMS. Na výběr je možnost „pošli začátek na mobil“ a možnost „upozorni na mobil“. Pro lepší využitelnost funkce doporučujeme zvolit první možnost.

  2. 2. krok

   U zvolené možnosti upozornění vepište vaše mobilní číslo mobilu ve tvaru +420xyxyxyxyx a zároveň v rozklikávacím poli vyberte parametr „@sms.cz.o2.com“. Kliknutím na tlačítko „Vložit“ aktivujete funkci.

  Zákaznická linka O2

  V případě nefunkčnosti příchozích SMS se prosím obraťte na zákaznickou linku společnosti O2 - Telefónica +420 800 123 456.

 • Vodafone

  1. 1. krok

   Pro nastavení upozornění na mobilní telefon pomocí SMS u operátora Vodafone je třeba si nejdříve zaregistrovat mobilní e-mail na stránkách vodafone.cz - Mobilní e-mail (externí odkaz), kde registrací aktivujete mobilní emailovou schránku s uživatelským jménem, který si sami vyberete.

  2. 2. krok

   Po úspěšné aktivaci (může trvat několik minut) se vraťte zpět do své emailové schránky na Centrum.cz. Zde si v nastavení Upozornění na mobil vyberte způsob, jakým se vám budou hlásit nově příchozí emaily v SMS. Na výběr je možnost „pošli začátek na mobil“ a možnost „upozorni na mobil“. Pro lepší využitelnost funkce doporučujeme zvolit první možnost.

  3. 3. krok

   U zvolené možnosti upozornění vepište název uživatelského jména mobilní emailové schránky, kterou jste si registrovali na stránkách vodafone.cz a zároveň v rozklikávacím poli vyberte parametr „@vodafonemail.cz“. Kliknutím na tlačítko „Vložit“ aktivujete funkci.

  Zákaznická linka Vodafone

  V případě pomoci s registrací emailové schránky na portále vodafone.cz, či nefunkčnosti příchozích SMS se prosím obraťte na zákaznickou linku společnosti Vodafone +420 800 77 00 77.